ERJ-3BQF5R6V
PanasonicPanasonic
ERJ-3BQF5R6V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-3BQF5R6V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5.6 OHM 1% 1/4W 0603
Fitxak: ERJ-3BQF5R6V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-3BQF5R6Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-3BQF5R6V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 5.6 OHM 1% 1/4W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1855618 pcs Datuen fitxa ERJ-3BQF5R6V.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 5.6 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak ERJ3BQF5R6V
P17387TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5.6 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film