ERJ-2RKF9102X
PanasonicPanasonic
ERJ-2RKF9102X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-2RKF9102X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 91K OHM 1% 1/10W 0402
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
ERJ-2RKF9102Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-2RKF9102X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 91K OHM 1% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 91 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)