ERJ-2RKF88R7X
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-2RKF88R7X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-2RKF88R7X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 88.7 OHM 1% 1/10W 0402
Fitxak: 1.ERJ-2RKF88R7X.pdf2.ERJ-2RKF88R7X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-2RKF88R7Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-2RKF88R7X fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES SMD 88.7 OHM 1% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1086230 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-2RKF88R7X.pdf2.ERJ-2RKF88R7X.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa 0402 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series ERJ
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 0402 (1005 Metric)
Beste izenak P88.7LDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERJ-2RKF88R7X
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 88.7 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 88.7 OHM 1% 1/10W 0402