ERJ-2RKD7323X
PanasonicPanasonic
ERJ-2RKD7323X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-2RKD7323X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 732K OHM 0.5% 1/16W 0402
Fitxak: 1.ERJ-2RKD7323X.pdf2.ERJ-2RKD7323X.pdf3.ERJ-2RKD7323X.pdf4.ERJ-2RKD7323X.pdf
  • Mezua
ERJ-2RKD7323Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-2RKD7323X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 732K OHM 0.5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 732 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak ERJ2RKD7323X
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 732 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film