ERJ-2GEJ682X
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-2GEJ682X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-2GEJ682X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.8K OHM 5% 1/10W 0402
Fitxak: 1.ERJ-2GEJ682X.pdf2.ERJ-2GEJ682X.pdf3.ERJ-2GEJ682X.pdf4.ERJ-2GEJ682X.pdf5.ERJ-2GEJ682X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-2GEJ682Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-2GEJ682X fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES SMD 6.8K OHM 5% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa 0402 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series ERJ
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 0402 (1005 Metric)
Beste izenak P6.8KJDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERJ-2GEJ682X
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 6.8k Ohm ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena RES SMD 6.8K OHM 5% 1/10W 0402