ERJ-2GEJ3R3X
PanasonicPanasonic
ERJ-2GEJ3R3X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-2GEJ3R3X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.3 OHM 5% 1/10W 0402
Fitxak: 1.ERJ-2GEJ3R3X.pdf2.ERJ-2GEJ3R3X.pdf3.ERJ-2GEJ3R3X.pdf4.ERJ-2GEJ3R3X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
ERJ-2GEJ3R3Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-2GEJ3R3X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 3.3 OHM 5% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -100/ +600ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 3.3 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak ERJ2GEJ3R3X
P3.3JTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.3 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film