ERJ-1TYJ823U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TYJ823U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-1TYJ823U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 82K OHM 5% 1W 2512
Fitxak: 1.ERJ-1TYJ823U.pdf2.ERJ-1TYJ823U.pdf
  • Mezua
ERJ-1TYJ823Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-1TYJ823U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 82K OHM 5% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1325616 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-1TYJ823U.pdf2.ERJ-1TYJ823U.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 82 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak ERJ1TYJ823U
PT82KXTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 82 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film