ERJ-1TYJ363U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TYJ363U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-1TYJ363U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 36K OHM 5% 1W 2512
Fitxak: 1.ERJ-1TYJ363U.pdf2.ERJ-1TYJ363U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERJ-1TYJ363Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-1TYJ363U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 36K OHM 5% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 231483 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-1TYJ363U.pdf2.ERJ-1TYJ363U.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 36 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak PT36KXCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 36 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film