ERJ-1TNF8201U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TNF8201U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-1TNF8201U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 8.2K OHM 1% 1W 2512
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERJ-1TNF8201Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-1TNF8201U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 8.2K OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 8.2 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)