ERJ-1TNF5902U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TNF5902U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-1TNF5902U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 59K OHM 1% 1W 2512
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
ERJ-1TNF5902Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-1TNF5902U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 59K OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 59 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)