ERJ-1RHD1003C
PanasonicPanasonic
ERJ-1RHD1003C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-1RHD1003C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100K OHM 0.5% 1/20W 0201
Fitxak: 1.ERJ-1RHD1003C.pdf2.ERJ-1RHD1003C.pdf3.ERJ-1RHD1003C.pdf4.ERJ-1RHD1003C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
ERJ-1RHD1003Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-1RHD1003C fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 100K OHM 0.5% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series ERJ Erresistentzia 100 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak ERJ1RHD1003C
P15981TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 kOhms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film