ERJ-1GEF48R7C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF48R7C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-1GEF48R7C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 48.7 OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: ERJ-1GEF48R7C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
ERJ-1GEF48R7Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-1GEF48R7C fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 48.7 OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16727871 pcs Datuen fitxa ERJ-1GEF48R7C.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series ERJ Erresistentzia 48.7 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak ERJ1GEF48R7C
P48.7ABTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 48.7 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film