ERJ-1GEF3902C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF3902C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-1GEF3902C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 39K OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: ERJ-1GEF3902C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-1GEF3902Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-1GEF3902C fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 39K OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 961460 pcs Datuen fitxa ERJ-1GEF3902C.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series ERJ Erresistentzia 39 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Original-Reel®