ERJ-1GEF3601C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF3601C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-1GEF3601C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.6K OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: ERJ-1GEF3601C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-1GEF3601Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-1GEF3601C fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 3.6K OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1071410 pcs Datuen fitxa ERJ-1GEF3601C.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series ERJ Erresistentzia 3.6 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Cut Tape (CT)