ERJ-1GEF2671C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1GEF2671C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-1GEF2671C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.67K OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: ERJ-1GEF2671C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
ERJ-1GEF2671Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-1GEF2671C fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES SMD 2.67K OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15015705 pcs Datuen fitxa ERJ-1GEF2671C.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.05W, 1/20W
Tentsioa - Tasa 0201 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series ERJ
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0201 (0603 Metric)
Beste izenak ERJ1GEF2671C
P2.67KABTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERJ-1GEF2671C
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 2.67k Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 2.67K OHM 1% 1/20W 0201