ERJ-14NF4533U
PanasonicPanasonic
ERJ-14NF4533U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-14NF4533U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 453K OHM 1% 1/2W 1210
RoHs egoera Eskatu inbentarioaren egiaztapena / Eskatu inbentarioaren egiaztapena
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-14NF4533Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-14NF4533U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 453K OHM 1% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Eskatu inbentarioaren egiaztapena / Eskatu inbentarioaren egiaztapena
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 453 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak P453KAADKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 453 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film