ERJ-14NF3301U
PanasonicPanasonic
ERJ-14NF3301U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-14NF3301U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.3K OHM 1% 1/2W 1210
Fitxak: 1.ERJ-14NF3301U.pdf2.ERJ-14NF3301U.pdf3.ERJ-14NF3301U.pdf4.ERJ-14NF3301U.pdf
  • Mezua
ERJ-14NF3301Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-14NF3301U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 3.3K OHM 1% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 3.3 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak ERJ14NF3301U
P3.3KAATR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film