ERJ-14BQJ6R2U
PanasonicPanasonic
ERJ-14BQJ6R2U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-14BQJ6R2U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.2 OHM 5% 1/2W 1210
Fitxak: ERJ-14BQJ6R2U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-14BQJ6R2Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-14BQJ6R2U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 6.2 OHM 5% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1126806 pcs Datuen fitxa ERJ-14BQJ6R2U.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 6.2 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak ERJ14BQJ6R2U
P17306TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.2 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film