ERJ-12ZQJ2R7U
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-12ZQJ2R7U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.7 OHM 5% 1/2W 2010
Fitxak: 1.ERJ-12ZQJ2R7U.pdf2.ERJ-12ZQJ2R7U.pdf
  • Mezua
ERJ-12ZQJ2R7Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-12ZQJ2R7U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 2.7 OHM 5% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 704353 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-12ZQJ2R7U.pdf2.ERJ-12ZQJ2R7U.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 2.7 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak ERJ12ZQJ2R7U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.7 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film