ERJ-12RQJ2R4U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-12RQJ2R4U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.4 OHM 5% 1/2W 1812
Fitxak: 1.ERJ-12RQJ2R4U.pdf2.ERJ-12RQJ2R4U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERJ-12RQJ2R4Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-12RQJ2R4U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 2.4 OHM 5% 1/2W 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1279595 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-12RQJ2R4U.pdf2.ERJ-12RQJ2R4U.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 2.4 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak ERJ12RQJ2R4U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.4 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film