ERG-3SJ513A
PanasonicPanasonic
ERG-3SJ513A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERG-3SJ513A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 51K OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: ERG-3SJ513A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
ERG-3SJ513Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERG-3SJ513A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 51K OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1018760 pcs Datuen fitxa ERG-3SJ513A.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Series ERG Erresistentzia 51 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERG3SJ513A
P51KW-3TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 51 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film