ERG-3SJ333A
PanasonicPanasonic
ERG-3SJ333A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERG-3SJ333A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 33K OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: ERG-3SJ333A.pdf
  • Mezua
ERG-3SJ333Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERG-3SJ333A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 33K OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 875566 pcs Datuen fitxa ERG-3SJ333A.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Series ERG Erresistentzia 33 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERG3SJ333A
P33KW-3TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 33 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film