ERG-2SJ621A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ621A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERG-2SJ621A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 620 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: ERG-2SJ621A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ERG-2SJ621Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERG-2SJ621A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 620 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1800538 pcs Datuen fitxa ERG-2SJ621A.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Series ERG Erresistentzia 620 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 198136GCBA
ERG2SJ621A
P620W-2TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 620 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Konposizio Metal Oxide Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ERG-2SJ621
ERG-2SJ621
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RES 620 OHM 2W 5% AXIAL