ERG-2SJ271A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ271A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERG-2SJ271A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 270 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: ERG-2SJ271A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ERG-2SJ271Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERG-2SJ271A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 270 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2103930 pcs Datuen fitxa ERG-2SJ271A.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Series ERG Erresistentzia 270 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERG2SJ271A
P270W-2TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 270 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film