| Zenbakiaren zenbakia | ERG-1SJ821 | fabrikatzailea | Panasonic |
|---|---|---|---|
| deskribapena | RES 820 OHM 1W 5% AXIAL | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 351278 pcs | Datuen fitxa | ERG-1SJ821.pdf |
| tolerantzia | ±5% | Tenperatura koefizientea | ±350ppm/°C |
| Hornitzaileen gailuen paketea | Axial | Tamaina / dimentsioa | 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) |
| Series | ERG | Erresistentzia | 820 Ohms |
| Energia (Watts) | 1W | Packaging | Bulk |
| Pakete / kasua | Axial | Beste izenak | ERG1SJ821 P820W-1 P820W-1BK |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 235°C | Amaiera kopurua | 2 |
| Altuera - Eserita (Max) | - | Ezaugarriak | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - | Deskribapen zehatza | 820 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film |