ERG-1SJ301A
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERG-1SJ301A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERG-1SJ301A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 300 OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: ERG-1SJ301A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERG-1SJ301Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERG-1SJ301A fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES 300 OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2818081 pcs Datuen fitxa ERG-1SJ301A.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 1W
Tentsioa - Tasa Axial Lodiera (Max) ±350ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) Series ERG
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio Axial
Beste izenak 198762DABA
ERG1SJ301A
P300W-1TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERG-1SJ301A
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 300 Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena RES 300 OHM 1W 5% AXIAL
Estaldura, Etxebizitza mota Metal Oxide Film Bytes 300
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ERG-1SJ300A
ERG-1SJ300A
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RES 30 OHM 1W 5% AXIAL
Stockean: 2584053 pcs
Deskarga: ERG-1SJ300A.pdf
RFQ
ERG-1SJ303A
ERG-1SJ303A
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RES 30K OHM 1W 5% AXIAL
Stockean: 3085492 pcs
Deskarga: ERG-1SJ303A.pdf
RFQ
ERG-1SJ301
ERG-1SJ301
deskribapena: RES 300 OHM 1W 5% AXIAL