ERG-1SJ241A
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERG-1SJ241A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERG-1SJ241A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 240 OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: ERG-1SJ241A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERG-1SJ241Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERG-1SJ241A fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES 240 OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3370303 pcs Datuen fitxa ERG-1SJ241A.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 1W
Tentsioa - Tasa Axial Lodiera (Max) ±350ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) Series ERG
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio Axial
Beste izenak ERG1SJ241A
P240W-1TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERG-1SJ241A
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 240 Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena RES 240 OHM 1W 5% AXIAL