ERD-S2TJ221V
PanasonicPanasonic
ERD-S2TJ221V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERD-S2TJ221V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 220 OHM 1/4W 5% AXIAL
Fitxak: ERD-S2TJ221V.pdf
  • Mezua
ERD-S2TJ221Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERD-S2TJ221V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 220 OHM 1/4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3179 pcs Datuen fitxa ERD-S2TJ221V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -150/ -350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Series ERDS2 Erresistentzia 220 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERDS2TJ221V
P220BATB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 220 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film