ERD-S2TJ1R5V
PanasonicPanasonic
ERD-S2TJ1R5V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERD-S2TJ1R5V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 1.5 OHM 1/4W 5% AXIAL
Fitxak: ERD-S2TJ1R5V.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERD-S2TJ1R5Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERD-S2TJ1R5V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 1.5 OHM 1/4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 934190 pcs Datuen fitxa ERD-S2TJ1R5V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Series ERDS2 Erresistentzia 1.5 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak P1.5BACT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.5 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film