ERD-S1TJ623V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ623V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERD-S1TJ623V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 62K OHM 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: ERD-S1TJ623V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ERD-S1TJ623Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERD-S1TJ623V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 62K OHM 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10658342 pcs Datuen fitxa ERD-S1TJ623V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -150/ -500ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Series ERDS1 Erresistentzia 62 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERDS1TJ623V
P62KBBTB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 62 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film