ERD-S1TJ433V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ433V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERD-S1TJ433V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 43K OHM 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: ERD-S1TJ433V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERD-S1TJ433Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERD-S1TJ433V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 43K OHM 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 933900 pcs Datuen fitxa ERD-S1TJ433V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -150/ -350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Series ERDS1 Erresistentzia 43 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak P43KBBCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 43 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film