ERD-S1TJ360V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ360V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERD-S1TJ360V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 36 OHM 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: ERD-S1TJ360V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ERD-S1TJ360Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERD-S1TJ360V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 36 OHM 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10773913 pcs Datuen fitxa ERD-S1TJ360V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -150/ -350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Series ERDS1 Erresistentzia 36 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERDS1TJ360V
P36BBTB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 36 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film