ERD-S1TJ2R0V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ2R0V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERD-S1TJ2R0V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 2 OHM 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: ERD-S1TJ2R0V.pdf
  • Mezua
ERD-S1TJ2R0Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERD-S1TJ2R0V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 2 OHM 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3881 pcs Datuen fitxa ERD-S1TJ2R0V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Series ERDS1 Erresistentzia 2 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERDS1TJ2R0V
P2.0BBTB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film