ERD-S1TJ201V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ201V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERD-S1TJ201V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 200 OHM 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: ERD-S1TJ201V.pdf
  • Mezua
ERD-S1TJ201Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERD-S1TJ201V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 200 OHM 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6263 pcs Datuen fitxa ERD-S1TJ201V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -150/ -350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Series ERDS1 Erresistentzia 200 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak P200BBCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 200 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film