ERB-RE1R25V
PanasonicPanasonic
ERB-RE1R25V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERB-RE1R25V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
Fitxak: 1.ERB-RE1R25V.pdf2.ERB-RE1R25V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERB-RE1R25Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERB-RE1R25V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 893149 pcs Datuen fitxa 1.ERB-RE1R25V.pdf2.ERB-RE1R25V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)
Series ERB-RE Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak ERBRE1R25V
P15120TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
DC Erresistentzia hotza 0.094 Ohms Uneko balorazioa 1.25A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A