ERA-W27J181X
PanasonicPanasonic
ERA-W27J181X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-W27J181X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES TEMP SENS 180 OHM 5% 1/32W
Fitxak: ERA-W27J181X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERA-W27J181Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-W27J181X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES TEMP SENS 180 OHM 5% 1/32W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188784 pcs Datuen fitxa ERA-W27J181X.pdf
Mota Temperature Sensitive tolerantzia ±5%
Tenperatura koefizientea 2700ppm/°C Series ERAW
Erresistentzia 180 Ohms Energia (Watts) 0.03W, 1/32W
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak P180CLCT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 180 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 2700ppm/°C Surface Mount Konposizio Metal Film