ERA-V39J181V
PanasonicPanasonic
ERA-V39J181V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-V39J181V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES TEMP SENS 180 OHM 5% 1/16W
Fitxak: ERA-V39J181V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERA-V39J181Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-V39J181V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES TEMP SENS 180 OHM 5% 1/16W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139888 pcs Datuen fitxa ERA-V39J181V.pdf
Mota Temperature Sensitive tolerantzia ±5%
Tenperatura koefizientea 3900ppm/°C Series ERAV
Erresistentzia 180 Ohms Energia (Watts) 0.063W, 1/16W
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak P180CJCT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 180 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3900ppm/°C Surface Mount Konposizio Metal Film