ERA-V33J390V
PanasonicPanasonic
ERA-V33J390V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-V33J390V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES TEMP SENS 39 OHM 5% 1/16W
Fitxak: ERA-V33J390V.pdf
  • Mezua
ERA-V33J390Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-V33J390V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES TEMP SENS 39 OHM 5% 1/16W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4411 pcs Datuen fitxa ERA-V33J390V.pdf
Mota Temperature Sensitive tolerantzia ±5%
Tenperatura koefizientea 3300ppm/°C Series ERAV
Erresistentzia 39 Ohms Energia (Watts) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak ERAV33J390V
P39CHTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 39 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3300ppm/°C Surface Mount Konposizio Metal Film