ERA-S15J181V
PanasonicPanasonic
ERA-S15J181V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-S15J181V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES TEMP SENS 180 OHM 5% 1/10W
Fitxak: ERA-S15J181V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERA-S15J181Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-S15J181V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES TEMP SENS 180 OHM 5% 1/10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155135 pcs Datuen fitxa ERA-S15J181V.pdf
Mota Temperature Sensitive tolerantzia ±5%
Tenperatura koefizientea 1500ppm/°C Series ERAS
Erresistentzia 180 Ohms Energia (Watts) 0.1W, 1/10W
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak P180CBCT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 180 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 1500ppm/°C Surface Mount Konposizio Metal Film