ERA-8ARW103V
PanasonicPanasonic
ERA-8ARW103V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-8ARW103V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10K OHM 0.05% 1/4W 1206
Fitxak: 1.ERA-8ARW103V.pdf2.ERA-8ARW103V.pdf3.ERA-8ARW103V.pdf4.ERA-8ARW103V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERA-8ARW103Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-8ARW103V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 10K OHM 0.05% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERA-8A Erresistentzia 10 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)