ERA-8AEB1583V
PanasonicPanasonic
ERA-8AEB1583V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-8AEB1583V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 158K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.ERA-8AEB1583V.pdf2.ERA-8AEB1583V.pdf3.ERA-8AEB1583V.pdf4.ERA-8AEB1583V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERA-8AEB1583Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-8AEB1583V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 158K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERA-8A Erresistentzia 158 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak P158KBCDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 158 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film