ERA-8AEB152V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERA-8AEB152V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-8AEB152V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.ERA-8AEB152V.pdf2.ERA-8AEB152V.pdf3.ERA-8AEB152V.pdf4.ERA-8AEB152V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERA-8AEB152Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-8AEB152V fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series ERA-8A
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak ERA-8AEB152P
ERA8AEB152V
P1.5KBCTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERA-8AEB152V
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 1.5k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/4W 1206