ERA-6EEB7151V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-6EEB7151V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RESISTOR METAL FILM
Fitxak: ERA-6EEB7151V.pdf
  • Mezua
ERA-6EEB7151Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-6EEB7151V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RESISTOR METAL FILM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3433 pcs Datuen fitxa ERA-6EEB7151V.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERA-6E Erresistentzia 7.15 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERA6EEB7151V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 7.15 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film