ERA-6ARB622V
PanasonicPanasonic
ERA-6ARB622V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-6ARB622V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: 1.ERA-6ARB622V.pdf2.ERA-6ARB622V.pdf3.ERA-6ARB622V.pdf4.ERA-6ARB622V.pdf5.ERA-6ARB622V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERA-6ARB622Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-6ARB622V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERA-6A Erresistentzia 6.2 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)