ERA-6ARB222V
PanasonicPanasonic
ERA-6ARB222V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-6ARB222V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak: 1.ERA-6ARB222V.pdf2.ERA-6ARB222V.pdf3.ERA-6ARB222V.pdf4.ERA-6ARB222V.pdf5.ERA-6ARB222V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERA-6ARB222Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-6ARB222V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERA-6A Erresistentzia 2.2 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERA-6ARB222P
ERA6ARB222V
P2.2KBFTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film