ERA-6AED511V
PanasonicPanasonic
ERA-6AED511V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-6AED511V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.5% 0.125W 0805
Fitxak: 1.ERA-6AED511V.pdf2.ERA-6AED511V.pdf3.ERA-6AED511V.pdf4.ERA-6AED511V.pdf5.ERA-6AED511V.pdf
  • Mezua
ERA-6AED511Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-6AED511V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 0.5% 0.125W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERA-6A Erresistentzia 510 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERA-6AED511V-ND
ERA6AED511V
P123855TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 510 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film