ERA-6AEB6343V
PanasonicPanasonic
ERA-6AEB6343V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-6AEB6343V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 634K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Mezua
ERA-6AEB6343Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-6AEB6343V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 634K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERA-6A Erresistentzia 634 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERA-6AEB6343P
ERA-6AEB6343V-ND
ERA6AEB6343V
P634KDATR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 634 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film