ERA-3EEB1871V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-3EEB1871V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RESISTOR METAL FILM
Fitxak: ERA-3EEB1871V.pdf
  • Mezua
ERA-3EEB1871Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-3EEB1871V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RESISTOR METAL FILM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2963 pcs Datuen fitxa ERA-3EEB1871V.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERA-3E Erresistentzia 1.87 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak ERA3EEB1871V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.87 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film