ERA-3AEB3013V
PanasonicPanasonic
ERA-3AEB3013V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-3AEB3013V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 301K OHM 0.1% 1/10W 0603
Fitxak: 1.ERA-3AEB3013V.pdf2.ERA-3AEB3013V.pdf3.ERA-3AEB3013V.pdf4.ERA-3AEB3013V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERA-3AEB3013Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-3AEB3013V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 301K OHM 0.1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERA-3A Erresistentzia 301 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak ERA-3AEB3013P
ERA-3AEB3013V-ND
ERA3AEB3013V
P301KDBTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 301 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film