ERA-2HRC3010X
PanasonicPanasonic
ERA-2HRC3010X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-2HRC3010X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 301 OHM 0.25% 1/16W 0402
Fitxak: ERA-2HRC3010X.pdf
  • Mezua
ERA-2HRC3010Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-2HRC3010X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 301 OHM 0.25% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4743 pcs Datuen fitxa ERA-2HRC3010X.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERA-2H Erresistentzia 301 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak ERA2HRC3010X
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 301 Ohms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film